BAŞKANDAN

2016 yılında büyük bir heyecanla kurduğumuz Sakarya Phty derneği bugüne kadar 15 Fuar ziyareti, 3 Eğitim toplantısı, 21 kalfalık belgesi, 13 Ustalık belgesi, 9 Usta eğiticilik belgesi, Federasyon kurucu üyeliği, 3 Federasyon Toplantısı, 2 sosyal proje, 3 arge istişare toplantısı, 16 Üye istişare toplantısı, 3 İftar etkinliği, 2 İşkur ziyareti, 5 Sesob Başkanlık ziyareti, 2 Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlık ziyareti, 2 Sakarya valilik ziyareti, 3 Vekil ziyareti, Sosyal Güvenlik Bakanlık ziyareti, Tbmm ziyareti ve Sesob yönetimine halıcı meslektaşlarımızı temsilen yönetici kazandırmış ve bugüne kadar çeşitli organizasyonlara katılarak hem görev almış hemde destek vermiş ve tabela derneği tabirini bertaraf etmiştir.

Bugün geldiğimiz noktada bizleri destekleyen ve desteğini hiç eksik etmeyen üye firmalarımıza, Dernek anlamında gelişmemize yardımcı olan Hasan Hüseyin Arslan beye, İşkur Şube Müdürü Necmettin Yıldız'a, İl Başkanlarına, Phtyd geçmiş dönem efsane Başkanı Ahmet Mahir Erturan'a, Federasyon Başkanı Bahattin Ersönmez'e ve bizleri hiç yalnız bırakmayıp yol gösteren Sesob Başkanı Turhan Salihoğlu'na derneğimiz ve yönetim kurulumuz adına teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.

28/03/2019 tarihi itibarı ile derneğimizin 2.olağan genel kurulunu hayırlısı ile gerçekleştirdik. 3 yıl başkanlığını yaptığım Sakarya Phty derneğinin bir 3 yıl daha başkanlığını bana layık gören yönetim kurulu arkadaşlarıma ve yol yürüdüğümüz değerli firmalara teşekkür ederim. Önümüzdeki 3 yılda bayrağı daha ileri taşıyabilmek için yönetim kurulu ve Denetim kurulumuz ile mesleğimize ve üye firmalara hizmet vermeye devam edeceğiz.

2019 yılı genel kurulu yapılarak yönetim kurulu ve denetim kurulu aşağıdaki gibi oluşturulmuştur. Derneğimize hayırlı, uğurlu olsun.

Yönetim Kurulu

Ali Hira Başkan
Sacit Akman Başkan Yrd.
Cemal Çelik Başkan Yrd.
Ali Akbaş Genel Sekreter
Hakan Bir Sekreter (Sayman)

Denetim Kurulu

Cemal Sağlık Başkan
Gürhan Karabağ Başkan Yrd.
Sercan Eğin Denetim Kurulu Üyesi
"NİYET HAY'R AKIBET HAY'R"

YÖNETİM KURULU BAŞKANI
Ali HİRA